نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: حسادت زنانه

871
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31178
    تشکـر
    0
    تشکر شده 14 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

حسادت زنانه

سلام دوستان من تازه ازدواج کردم جاریه بنده تو بوشهر تشریف دارن نا سه عروس هستیم و یه خواهر شوهر وقتی اونیکه از شهره دیگه میاد همه میان دیدنش کسی منو به حساب نمیذاره حتی وقتی شوهرم پیش من باهاش با مهربونی صحبت میکنه گریم میگیره منم فقط غر میزنم میخام فقط منو تعریف کنه نه کس دیگه نه تنها سره این مسئله تو چخیلی از کارای ریز خونه زندگیم حساس شدم شوهرم گف خستم میکنی همش میگم بس حق با منه خیلی داغونم خیلی مغزم خسته میشه ریزبین شدم چرا زنگ نزدی چرا تو مهمونی پیشم نشستی چرا چیزی برام نخریدی چرا چرا چرا(〒︿〒) زندگیم شده پر از چرا اصلا نمیدونم چه رفتاری خوبه از بس وابستش شدم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    تشکر شده 1,812 بار در 718 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : کمکم کنین زندگیمو دارم خراب میکنم

معمولا عروس بزرگه یه جایگاه ویژه نزد خانواده داماد داره.. و هرچی بیاد پایین تر(عتا برسه به عروس کوچک)

اینکه دوس داری شوهرت بهت توجه کنه، بهت اهمیت بده چیز غیر منطقی و بدی نیست و همسرتون بایستی این نیازهارو بدون اینکه کمبودش حس بشه برطرف کنن

در حال، سعی کنید خودتونو زیاد درگیر مسایل حاشیه ای مثل رفتار دیگران با جاری و ... نکنین، شما اول راهید اول شور زندگیتونه اگه بخواید از الان وارد حاشیه و کی چی گفت و کی کجا رفت بشین اول از همه زندگی برای خودتوت تلخ میشه همونطور که شوهرتونم یجورایی از رفتارتون ناراحت شده و بروز داده...

راز یک زندگی موفق و خوشبخت صبر در برابر مشکلات و حفظاخلاق در برابر خانواده و رعایت احترامه متقابله

3. 4 کاربران زیر از orbital بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام گلم
    عروس خانم بهتون تبریک میگم
    حسادت همیشه هم دیگران را آزار میده و هم باعث شکنجه خودتون میشه
    بهتره بجای اینکه جاریت را درنظرت بزرگ کنی و اونو مثه ی سد مانع خوشبختی و آرامش خودتون ببینید شما هم باهاش رفیق بشین و باهاش بگردین و سعی کنین باهاش گرم بگیری
    برای تو چشم بودن و بالا رفتن باید با بالایی ها گشت و تنشون به تنت بخوره
    عزیز من اون ازشون دوره و وقتی بیاد دلتنگی باعث نیشه همه محبت را یجا بهش بکنن خانوادهدشوهرت بهش بیشتر از شما محبت نمیکنن بلکه محبتی ک در عرض ی ماه به تویی ک نزدیکشون هسی میکنن یهو واسه اون تو یکی دو روزی ک هست میکنن واسه همین یهو به چشم میاد مثه اینکه بابات به تو هرروز هزار تومن پول بده
    اما به بجه دیگه ک اخر ماه میاد یهو سی هزار تومن بده
    این پول یهو به چشم میاد و بگی پدرم بین ما فرق میزاره.
    حالا این مبلغ ها مثال هست.

فرستاده شده از GT-I9105ِ من با Tapatalk

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31178
    تشکـر
    0
    تشکر شده 14 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

خیی ممنونم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد